Zasklievanie balkónov a lodžií Bezrámový systém AluVista

Bezrámový posuvný a otočný zasklievací systém AluVista® z číreho bezpečnostného skla hr. 6 mm a vodiacich hliníkových profilov na zasklenie lodžií, balkónov a výklenkov domov. Systém zabezpečuje minimalizáciu tepelných strát, ochranu proti nepriazni počasia, hluku, prachu a exhaláciám. Je účinnou prekážkou proti vlámaniu.

Výhody pre zasklievací systém AluVista®Bezrámový systém AluVista

  • komplexnosť dodávky
  • ľahké ovládanie
  • nenáročná údržba na prevádzku
  • bezpečné a pohodlné umývanie z priestoru lodžie či balkónu
  • krídla sa posúvajú po koľajnici a ne v drážke a nie sú zavesené, čím nevyžadujú masívne ukotvenie
  • veľmi dobré tesniace vlastnosti vďaka špeciálnemu tvaru tesnenia zhotoveného zo špeciálneho materiálu, pričom je zabezpečená dostatočná infiltrácia a exfiltrácia
  • rýchla a bezpečná montáž bez použitia lešení alebo lávky

Pôvod systému: Česká republika
Realizácia objednávky: Pred podpísaním Zmluvy o dielo uskutoční technik montážnej firmy nezáväzné zameranie, kontrolu stavu nosného prvku a cenovú ponukuBezrámový systém AluVista

Dodacia lehota: 4 – 5 týždne
Záručná lehota: 24 mesiacov na kompletnú dodávku
Termín a doba montáže: montáž s dodávkou, doba montáže cca 4 – 8 hod.

Technický popis
Materiály:
krídla z číreho bezpečnostného kaleného skla hr. 6 mm s brúsenými hranami
vodiace koľajnice a bočné uzatváracie lišty z profilov z hliníkových zliatin v štandardnej farebnej úprave biely a šedý komaxit ostatné diely z materiálov nepodliehajúcich poveternostným vplyvom a UV žiareniu (nerez, plast)

 

Referencie a Galérie na Bezrámový Systém Aluvista

 

Zloženie, konštrukcia a funkcia výrobku:
sklenené tabule sú vsadené do plastových dielcov zabezpečujúcich posuv krídiel vo vodiacich koľajniciach a ich následné otváranie 2 – 16 posuvných a otváracích krídiel sa posúvajú po spodnej koľajnici vedené hornou koľajnicou rovnakého tvaru na úrovni zábradlia (nezasahujú do vnútorného priestoru lodžie). V spodnej koľajnici sú vyrezané drenážne otvory pre odtekanie dažďovej vody a topiaceho sa snehu bočné uzatváracie profily a špeciálne tesnenie medzi krídlami zabezpečujú takmer dokonalé utesnenie celej konštrukcie v spodnej a hornej rovine sú priechody pre trvalú infiltráciu.

Viac zrealizovaných galérií /// kliknite tu///