Zimné Záhrady, Zasklenie terasy-verandy

Ak si myslíme, že záhrada je navrhnutá na používanie iba na 3 mesiace tak je to chyba. Dobrou investíciou je premeniť vonkajšie miesto na miesto ktoré si môžeme užiť aj počas zimných mesiacov.

Terasy a pergoly: Nezáležiac na tom ako pevné a odolné môžu byť plastové steny nebudú dostatočné pre odolávanie vetra, chladného alebo daždivého počasia. Najlepšie čo môžete pre budúcnosť urobiť je zaskliť steny na pevnej kovovej konštrukcii.

Bazén: Využiť bazén v zime je sen každého z nás. Tento sen je dnes nie až taký drahý a nedosiahnuteľný. Aby sme to premenili na skutočnosť potrebujeme premeniť okolie bazéna aby bolo kompletne chránené pred vonkajšími vplyvmi počas celého roka.

Uvítacia miestnosť: Ak je vaša terasa chránená proti vonkajšiemu pôsobeniu počasia tak môže byť využívaná po celý rok. Neváhajte si ju dekorovať podľa ročného obdobia textíliami (Vankúšmi, obrusmi, prestieraním, …), tak aby splývali s farbami a vzormi a materiálmi používanými v tom danom ročnom období.

Referencie a Galérie na Zimné Záhrady

 

Zimná Záhrada Košice – Bukovec

Presklená zimná záhrada s rozmermi 7 x 3,5 m.  Presklený posuvný systém Expodul. Drevená konštrukcia, drevená podlaha a na streche krytina z kanadského šindľa. Realizácia záhrady prebehla ako novostavba na kľúč od podlahy až po zastrešenie.

Ak sa Vám táto realizácia páči, alebo máte vlastné požiadavky prosím vyplňte kontaktný formulár vpravo. …